Find a variety of sodas, including classic colas, root beer, citrus flavors, and zero-sugar options. This selection ranges from single-serve bottles and two-liter bottles to convenient multi-packs.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Diet Coke Soda, 12 fl oz, 12 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.68
    $0.07/fl oz
  • Coca-Cola Zero Sugar Cola, 12 fl oz, 12 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.68
    $0.07/oz
  • Mountain Dew Soda Citrus 2 Liter
    Sponsored
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
  • Pepsi Mini Soda Cola 7.5 Fl Oz, 6 Count
    Sponsored
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.49
    $0.17/fl oz
  • Pepsi Mini Diet Soda Cola 7.5 Fl Oz, 6 Count
    Sponsored
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.49
    $0.17/fl oz
  • Pepsi Zero Sugar Soda Cola 2 Liter
    Sponsored
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
  • Coca-Cola Original Taste Soda, 12 fl oz, 12 count
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $10.68
    $0.07/oz
  • Schweppes Premium Mini Club Soda, 7.5 fl oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $7.49
    $0.17/fl oz
  • Diet Coke Mini Soda, 7.5 fl oz, 10 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.69
    $0.13/fl oz
  • Dr Pepper Diet Soda, 12 fl oz, 12 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.68
    $0.07/fl oz
  • Pepsi Soda Cola 12 Fl Oz X 12 Count
    Sponsored
    Low Sodium

    Open Product Description
    $10.99
    $0.08/fl oz
  • Diet Coke Soda, 20 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.15/fl oz
  • Canada Dry Ginger Ale, 2.1 qt
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.69
    $0.05/fl oz
  • Coca-Cola Original Taste Soda, 20 fl oz
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.15/fl oz
  • fresh fizz Date Cola Organic Soda, 12 fl oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.23/fl oz
  • Pepsi Diet Soda Cola 12 Fl Oz, 12 Count
    Sponsored
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99
    $0.08/fl oz
  • Coca-Cola Zero Sugar Cola, 42.2 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.06/fl oz
  • Slice Classic Cola Healthy Soda, 12 fl oz
    Digestive Support
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • Coca-Cola Zero Sugar Mini Zero Calorie Cola, 7.5 fl oz, 10 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.69
    $0.13/fl oz
  • Canada Dry Mini Ginger Ale, 7.5 fl oz, 10 count
    Low Sodium

    Open Product Description
    $8.99
    $0.12/fl oz
  • Coca-Cola Zero Sugar Cola, 20 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.15/fl oz
  • Jarritos Tamarind Natural Flavor Soda, 1.5 liter
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.03/fl oz
  • Pepsi Zero Sugar Soda Cola 12 Fl Oz, 12 Count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99
    $0.08/fl oz
  • Dr. Brown's Black Cherry Diet Soda, 12 fl oz, 6 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.79
    $0.07/fl oz
  • Dr Pepper Zero Sugar Soda, 7.5 fl oz, 10 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.69
    $0.13/fl oz
  • Coca-Cola Original Taste Soda, 67.6 fl oz
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.06/fl oz
  • 7UP Lime Lemon Flavored Soda, 2 liters
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.69
    $0.05/fl oz
  • Polar Premium Classic Mixer Sparkling Club Soda, 33.8 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.79
    $0.05/fl oz
  • Fever-Tree Premium Club Soda, 6.8 fl oz, 4 count
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.22/fl oz
  • Bowl & Basket Club Soda, 33.8 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.04/fl oz
  • Pepsi Caffeine Free Diet Soda Cola 2 Liter
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
  • Diet Coke Caffeine Free Soda, 12 fl oz, 12 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.68
    $0.07/fl oz
  • Seagram's Ginger Ale Soda, 12 fl oz, 12 count
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $10.68
    $0.07/fl oz
  • Sprite Zero Sugar Lemon-Lime Soda, 12 fl oz, 12 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.68
    $0.07/fl oz
  • Sprite Mexico Glass Bottle, 355 mL
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/fl oz