Explore fresh-baked cakes for every celebration, from classic layer and crumb cakes to single-serve treats and gluten-free choices.

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 1 Pack Golden Cake Square with Fudge Icing

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
  • 1 Pack Yellow Cake Square with Vanilla Icing

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
  • 1/4 sheet cake - Classic Roses, Chocolate cake, chocolate icing

    Open Product Description
    $25.99
    $0.65/oz
  • 1/4 Sheet Cake - Rainbow Happy Birthday, Vanilla Creme Filled, Yellow Cake

    Open Product Description
    $32.99
    $0.66/oz
  • 8'' Yellow Birthday Cake with Vanilla Cream Filling & Neon Icing, 32 oz

    Open Product Description
    $26.99
  • Carrot Cake, 18 oz, 5 in

    Open Product Description
    $12.99
  • Carrot Cake, 40 oz, 7 in

    Open Product Description
    $19.99
  • Chocolate Crumb Cake, 2 Pack

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Chocolate Dream Layer Cake Slice (Junior's)

    Open Product Description
    $5.99
    $0.67/oz
  • Chocolate Fudge Cake, 18 oz, 5 in

    Open Product Description
    $12.99
  • Chocolate Fudge Cake, 40 oz, 7 in

    Open Product Description
    $19.99
  • Chocolate Mousse Cake, 18 oz, 5 in

    Open Product Description
    $12.99
  • Chocolate Mousse Cake, 40 oz, 7 in

    Open Product Description
    $19.99
  • Chocolate Overload Cake Slice, 8 oz, 4 in

    Open Product Description
    $5.49
  • David's Cookies Edible Cookie Dough Birthday Cake, 1 pound

    Open Product Description
    $6.99
    $6.99/lb
  • Entenmann's Iced Pumpkin Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.47/oz
  • Entenmann's Pumpkin Loaf Cake, 13 oz

    Open Product Description
    $6.59
    $0.47/oz
  • Fresh Bake Shop Apple Caramel Crumb Cakes, 2 Pack

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Fresh Bake Shop Lemon Coconut Cake Slice, 3 oz

    Open Product Description
    $3.50
    $1.17/oz
  • Funfetti Cake, 17 oz, 7 in

    Open Product Description
    $19.99
    Preparation time
  • Inspired by Happiness Dreamin' of Chocolate Dark & White Chocolate Layer Cake, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.06/oz
  • Inspired by Happiness Dreamin' of Strawberries White Chocolate Shortcake, 19.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $0.88/oz
  • Isabella's Healthy Bakery Sugar Free Original Pound Cake, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • Junior's 6" Raspberry Swirl New York Cheesecake, 24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $20.99
    $0.87/oz
  • L'esti's Desserts Chocolate Mousse 6 Inch Gourmet Cake, 27 oz

    Open Product Description
    $22.99
    $0.82/oz
  • L'esti's Desserts Truffle 6 Inch Gourmet Cake, 43 oz

    Open Product Description
    $22.99
    $0.53/oz
  • Lemon Burst Squares

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • Marshmallow Chocolate Chip Cookie Dough Cake Slice

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Mini Chocolate Lava Cake

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • Petite Lemon Coconut Cake, 18 oz, 5 in

    Open Product Description
    $12.99