Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Caramello Miniatures Milk Chocolate & Creamy Caramel, 6.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.63/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Caramello Milk Chocolate & Creamy Caramel Chocolate Bar, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.04
    $1.01/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.04
    $1.15/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.04
    $1.15/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Roast Almond Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.04
    $1.15/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Royal Dark Dark Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.04
    $1.15/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Milk Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • On Sale!
    Cella's Milk Chocolate Cherry Squares, 5.29 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.57/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Chocolove Dark Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $2.18/oz
  • Chocolove Extra Strong Dark Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $2.18/oz
  • Chocolove Extreme Dark Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $2.18/oz
  • Chocolove Filled Salted Almond Butter in Dark Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.49
    $1.72/oz
  • Chocolove Gluten-Free Pretzel in Milk Chocolate, 2.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $2.41/oz
  • Chocolove Hazelnuts in Milk Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $2.18/oz
  • Demet's Turtles Original Pecan Bites, 6.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $4.39
    $0.70/oz
  • Divine Deliciously Smooth Dark Chocolate, 3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.99
    $2.00/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 7.61 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.05/oz
  • DOVE PROMISES Milk Chocolate & Caramel Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.19/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 12 count, 4.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.74/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ferrero Rocher Assorted Chocolate, 10 count, 3.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.70
    $1.27/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Ferrero Rocher Caramel Hazelnut Milk Chocolate, 3.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.70
    $1.27/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Ferrero Rocher Dark Hazelnut Chocolate, 10 count, 3.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.70
    $1.27/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 1.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $1.76/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • Ferrero Rocher Macadamia & Hazelnut Milk Chocolate Bar, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $1.03/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ferrero Rocher White Hazelnut Chocolate, 10 count, 3.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.70
    $1.27/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Ghirardelli Caramel Milk Chocolate Squares, 4.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.29
    $1.52/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Minis Chocolate Assortment Bite Size, 10.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.39/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel Milk Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • On Sale!
    Ghirardelli Chocolate Squares Caramel White Chocolate, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th