Pick up fried chicken that's ready to eat, from options like mixed 8-piece boxes with drums, thighs, breasts, and wings, dark meat boxes for thigh and drumstick lovers, and spicy or marinated varieties for extra flavor. Grab it hot for dinner tonight or cold for easy leftovers.

Filter Results

Brand

Brand

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 4 Piece - Sold Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Fairway 4 Piece Dark Fried Chicken Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Fairway 4 Piece Mixed Fried Chicken Hot, 12 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Fairway 8 Piece Dark Fried Chicken Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Fairway 8 Piece Mixed Fried Chicken Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Fresh Made 8 Piece Dark Meat Fried Chicken - Sold Cold, 26 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Fresh Made 8 Piece White Meat Fried Chicken - Sold Cold, 24 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Fresh Made Fried Chicken Sandwich - Sold Cold, 8 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $1.00/oz
  • Kosher Fried Chicken

    Open Product Description
    $9.99
    $0.91/oz