Stock up on versatile tahini for homemade hummus, salad dressings, and savory sauces. Choose from smooth sesame pastes, organic squeezable tahini, and traditional jars.

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Soom Premium Tahini, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.77/oz
  • Roland Organic Tahini, 16 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
  • Roland Tahini, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99
    $0.69/oz
  • Mighty Sesame Co. Organic Creamy Squeezable & Ready Tahini, 10.9 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.82/oz
  • Soom Dark Chocolate Tahini with Sea Salt, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.71/oz
  • Mighty Sesame Co. Whole Seed Creamy Squeezable & Ready Tahini, 10.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.82/oz