Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Acme Smoked Fish Wild Caught Smoked Whitefish Salad, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $22.99
    $1.44/oz
  • Fairway Tuna Salad

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fariway Crantastic Chicken Salad

    Open Product Description
    $11.99 avg/ea
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Specialty Macaroni Salad, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Fresh Made Vesuvio Pasta Salad

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Kosher Tuna Salad

    Open Product Description
    $10.99
    $1.57/oz
  • Bowl & Basket Specialty Cole Slaw, 48 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $0.21/oz
  • Bowl & Basket Specialty Macaroni Salad, 48 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $0.21/oz
  • Kosher Chicken Salad

    Open Product Description
    $9.99
    $1.43/oz
  • Fresh Made Seafood Salad with Shrimp

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Kosher Coleslaw

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • Kosher Egg Salad

    Open Product Description
    $6.99
    $1.00/oz
  • Kosher Potato Salad

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Bowl & Basket Specialty Potato & Egg Salad, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Bowl & Basket Specialty Potato Salad, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Bowl & Basket Specialty Red Skin Potato Salad, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Kosher Macaroni Salad

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Fresh Made Seafood Salad

    Open Product Description
    $6.08 avg/ea
    $6.99/lb
    Final cost based on weight