Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.11/fl oz
  • Califia Farms Oat Barista Blend Oatmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.29
    $0.17/fl oz
  • Silk Vanilla Dairy-Free Oat Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.79
    $0.24/fl oz
  • Planet Oat Unsweetened Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.12/fl oz
  • Country Crock Homestyle Unsalted Butter 79% Plant-Based Oil Spread, 4 count, 16 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • Pacific Foods Organic Unsweetened Coconut Milk, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.29
    $4.29/qt
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Locked-In Savings
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.09/fl oz
  • Oatly! The Original Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.09/fl oz
  • Bob's Red Mill Organic Steel Cut Oats, 24 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.23/oz
  • Bob's Red Mill Organic Steel Cut Oats, 24 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.23/oz
  • Bob's Red Mill Organic Steel Cut Oats, 24 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.23/oz
  • I Can't Believe It's Not Butter! Creamy! Light 27% Oils Buttery Spread, 15 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.29
    $0.55/oz
  • Mush 15g Protein Peanut Butter Chocolate Chip Overnight Oats, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.50/oz
  • Oatly! The Original Super Basic 4 Ingredient Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.09/fl oz
  • Silk Dairy-Free Almond Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.79
    $0.24/fl oz
  • GoMacro Everlasting Joy Coconut + Almond Butter + Chocolate Chips Macrobar, 2.3 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.29
    $1.43/oz
  • Silk Caramel Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.79
    $0.24/fl oz
  • Kite Hill Vanilla Unsweetened Greek Style Plant-Based Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.56/oz
  • Oatly! The Original Full Fat Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.09/fl oz
  • Silk Unsweet Coconutmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.09/fl oz
  • OWYN Cookies & Creamless Non Dairy Protein Shake, 12 fl oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/fl oz
  • Owyn Smooth Vanilla Non-Dairy Protein Shake, 12 fl oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/fl oz
  • So Delicious Dairy Free Organic Vanilla Coconutmilk, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.99
    $4.99/qt
  • Evolve Double Chocolate Protein Shake, 11 fl oz

    Open Product Description
    $17.99
    $0.41/fl oz
  • Kite Hill Plain Unsweetened Greek Style Plant-Based Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.56/oz
  • Thai Kitchen Unsweetened Coconut Milk, 13.66 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.44/fl oz
  • Cocojune Pure Coconut Organic Cultured Coconut Yogurt, 4 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
  • Mush Dark Chocolate Overnight Oats, 5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.19
    $0.44/oz
  • Silk Original Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.79
    $0.09/fl oz
  • Impossible Ground Beef, 12 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/oz
  • Lärabar Peanut Butter Cookie Bar, 1.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.17/oz
  • Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.49
    $1.06/oz
  • Elmhurst Unsweetened Milked Oats, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.29
    $0.23/fl oz
  • Silk Original Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.59
    $0.10/fl oz
  • Ripple Dairy-Free Unsweetened Original Plant-Based Milk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.29
    $0.13/fl oz
  • Esti Plant-Based Feta Style Block Cheese, 7 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.86/oz
  • Ka-Me Coconut Milk, 13.5 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.36/fl oz