Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fresh Honeycrisp Apple

    Open Product Description
    $0.93 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Stemilt Lil Snappers Honeycrisp Apples, 3 lb bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $10.49
  • Stemilt Lil Snappers Pink Lady Apples, 3 lb bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99
  • Bowl & Basket Honeycrisp Apples, 2 lb bag
    Vegan
    Low Sodium
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99
  • Fresh Organic Gala Apple

    Open Product Description
    $1.35 avg/ea
    $2.69/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Gala Apple

    Open Product Description
    $1.50 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Granny Smith Apple

    Open Product Description
    $1.87 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Fuji Apple

    Open Product Description
    $0.93 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Cosmic Crisp Apple

    Open Product Description
    $1.50 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Stemilt Lil Snappers Granny Smith Apples, 3 lb bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99
  • Bowl & Basket Sliced Sweet Red Apples & Caramel Dipper, 2.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Paleo

    Open Product Description
    $1.99
    $0.72/oz
  • Fresh Envy Apple

    Open Product Description
    $1.50 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Pink Lady Apple

    Open Product Description
    $1.50 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Tastee Caramel Apple, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.66/oz
  • Stemilt Lil Snappers Fuji Apples, 3 lb bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99
  • Tastee Caramel Apples, 3 count, 10.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.67/oz
  • Bowl & Basket Red Delicious Apples, 3 lb bag
    Locked-In Savings
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.69
  • Fresh Red Delicious Apple

    Open Product Description
    $1.31 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Sliced Sweet Red Apples, Cheese & Pretzel Snackers, 4.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.84/oz
  • Bowl & Basket Granny Smith Apples, 3 lb bag
    Vegan
    Low Sodium
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99
  • Fresh Gala Apples Tote Bag

    Open Product Description
    $10.95 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh McIntosh Apples Tote Bag

    Open Product Description
    $10.95 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Golden Delicious Apples Tote Bag

    Open Product Description
    $10.95 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Stemilt Lil Snappers Gala Apples, 3 lb bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99
  • Tastee Chocolate Turtle Apples, 3 count, 10.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.67/oz
  • Wholesome Pantry Organic Sliced Red Apples, 14 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/oz
  • Fresh Sugar Bee Apple

    Open Product Description
    $1.25 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Gala Apples, 3 lb bag
    Locked-In Savings
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.69
  • Bowl & Basket Golden Delicious Apples, 3 lb bag
    Locked-In Savings
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.69
  • Bowl & Basket McIntosh Apples, 3 lb bag
    Locked-In Savings
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.69