Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Alexia House Cut Fries with Sea Salt, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/oz
  • Strong Roots Crispy Crinkle Fries, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $0.27/oz
  • Ore-Ida Crispy Tater Tots Seasoned Shredded Potatoes, 32 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.23/oz
  • Nathan's Famous Jumbo Crinkle Cut French Fries!, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $8.49
    $4.85/lb
  • Bowl & Basket Crinkle Cut French Fried Potatoes, 5 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $1.00/lb
  • Ore-Ida Crispy Straight-Cut Fries French Fried Potatoes, 32 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
  • Ore-Ida Extra Crispy Seasoned Crinkles French Fried Potatoes, 26 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
  • Alexia Crispy Onion Rings with Panko Breading and Sea Salt, 13.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $0.59/oz
  • Arby's Seasoned Curly Fries, 22 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99
    $0.36/oz
  • Checkers Rally's Famous Seasoned Fries, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/oz
  • Checkers Rally's Seasoned Onion Rings, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
  • Ore-Ida Crispy Crinkles French Fried Potatoes, 32 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
  • Ore-Ida Crispy Shoestrings French Fried Potatoes, 28 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $7.99
    $0.29/oz
  • Ore-Ida Extra Crispy Crinkles French Fried Potatoes, 26 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $7.99
    $0.31/oz
  • Ore-Ida Shredded Hash Brown Potatoes, 30 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.27/oz
  • Alexia Crinkle Cut Sweet Potato Fries with Sea Salt and Black Pepper, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.29
    $0.36/oz
  • McCain 5 Minute Shoestring Fries, 20 OZ (Frozen Potatoes)
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $0.32/oz
  • McCain Quick Cook Hashbrowns, 24 OZ (Frozen Potatoes)
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.27/oz
  • Nathan's Famous Thick Sliced Battered Onion Rings, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.53/oz
  • Ore-Ida French Fried Potatoes Extra Crispy Waffle Fries, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $7.99
    $0.36/oz