Chicken is a go-to option for all kinds of cooking, whether you’re putting together a quick dinner, planning ahead for the week, or picking up something easy to keep in the freezer. With both fresh chicken and frozen options available, it’s easy to find cuts and styles that fit different recipes and routines. 
 

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $10.21 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Organic Chicken Breasts
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $16.99 avg/ea
    $16.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Chicken Tenders
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.36 avg/ea
    $6.49/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Chicken Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Realgood Foods Co Chicken Strips, 20 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $10.99
    $0.55/oz
  • Applegate Organics Organic Chicken Strips, 8 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25/oz
  • Empire Kosher Boneless & Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
  • Bell & Evans Organic Chicken Thighs
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Organic Boneless, Skinless Chicken Breast, 8 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $13.98/lb
  • Bell & Evans Split Halves Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • Applegate Naturals Chicken Nuggets, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $10.42 avg/ea
    $4.29/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry 92% Fat Free All Natural Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • Thin Sliced Boneless Breast Family Pack

    Open Product Description
    $12.28 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.79 avg/ea
    $2.29/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Thin Sliced Chicken Breast
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.63 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Pounded Chicken Cutlets

    Open Product Description
    $7.79 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Thin Sliced, Boneless, Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Boneless & Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Fresh and Lean Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Perdue Dino Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Empire Kosher Chicken Leg Quarters, Bone In, Average Weight 1.75 lb Pack

    Open Product Description
    $3.48 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry Organic Fresh Chicken Boneless Skinless Thighs
    Organic
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $10.55 avg/ea
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry Boneless Skinless Chicken Breasts, 6 count, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $14.98 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Chicken Wings
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.04 avg/ea
    $4.49/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Premium Fresh Young Chicken
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.49 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.38 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Organic Boneless, Skinless Chicken Thighs, 8 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $9.98/lb
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Chicken Drumsticks
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.85 avg/ea
    $2.29/lb
    Final cost based on weight