Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fresh Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99/lb
    $21.99/lb
    Final cost based on weight
  • Sea Star Seafoods Choice Boned Salted Codfish, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.81/oz
  • Fresh Made Teriyaki Salmon Fillet

    Open Product Description
    $12.60 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Kosher Experience Cornish Hens, 28 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.43/oz
  • Fresh Made Cajun Salmon Fillet

    Open Product Description
    $11.43 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.99/lb
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Thaw & Serve Cocktail Shrimp, 20 - 23 shrimp 10 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
  • Farm Raised Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Norwegian Salmon Portion, 5 oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99
  • Louis Kemp Chunk Style Crab Delights, 8 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • Louis Kemp Crab Delights Leg Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • Louis Kemp Flake Style Crab Delights, 8 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz