Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lindt Excellence 90% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.66/oz
  • Kinder Joy Harry Potter Funko Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, .7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.59
    $3.70/oz
  • RUSSELL STOVER American Style Milk Chocolate Candy Bar with Peanut Butter & Kataifi Gift Bag, 4.2 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $2.62/oz
  • Justin's Organic Mini Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $2.13/oz
  • Mars Variety Bag Milky Way, M&M'S, Twix and Snickers Candy, 160 count, 61.57 oz

    Open Product Description
    $25.99
    $0.42/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Squares, 86% Cacao, 4.12 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.94/oz
  • Unreal Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $2.00/oz
  • Kinder Milk Chocolate Treat with Creamy Milky Filling, 4 count, 1.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $1.38/oz
  • Trident Spearmint Sugar Free Gum, 14 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $0.14 each
  • KitKat XL Crisp Wafers in Milk Chocolate, 10 count, 4.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.93/oz
  • Mr Beast Feastables Milk Chocolate, 2.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $1.66/oz
  • Kinder Milk Chocolate Treat With Creamy Milky Filling, 4 count, 3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $1.06/oz
  • Unreal Dark Chocolate Almond Butter Cups, 3.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $2.50/oz
  • Unreal Dark Chocolate Coconut Bars, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.90/oz
  • Mid-Day Squares Cookie Dough Chocolate + Functional Bar, 1.16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $2.41/oz
  • Trident Vibes Spearmint Rush Sugar Free Gum, 40 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.49
    $0.14 each
  • Dandies Vanilla Flavored Vegan Marshmallows, 10 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
  • Starburst Original Fruit Chews Fun Size, 9.17 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.54/oz
  • Wrigley's Orbit Spearmint Sugarfree Gum, 14 count, 3 pack

    Open Product Description
    $4.99
    $1.66/oz
  • Mid-Day Squares Peanut Butta Chocolate + Functional Bar, 4 count, 4.66 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $2.25/oz
  • Milka Milk Chcoolate With Whole Nuts, 3.51 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.99/oz
  • Harken The Lil' Crunchy Ones Snack-Size Superfood Candy Bars, 3 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.49
    $3.16/oz
  • Harken The Lil' Nutty Ones Snack-Size Superfood Candy Bars, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $9.49
    $3.16/oz
  • Tony's Chocolonely Tiny Flavors Assorted Chocolate, 0.32 oz, 14 count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.80/oz
  • Unreal Milk Chocolate Gems, 5.0 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.33/oz
  • Milky Way Chocolate Bar, 1.84 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.08/oz
  • Reese's Milk Chocolate & White Creme Peanut Butter Cups with Oreo Cookie Crumbs, 2 count, 1.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
  • Trident Watermelon Twist Sugar Free Gum, 14 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $0.14 each
  • Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 4 count, 1.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $1.05/oz
  • Beyond Good Madagascar Sea Salt & Nibs Single Origin Chocolate, 2.64 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $3.41/oz
  • M&M'S Milk Chocolate Candies Sharing Size, 10.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz