Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Wilde Chicken & Waffles Flavor Protein Chips, 1.34 oz, 4 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $2.04/oz
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 2 5/8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.06/oz
  • Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.54/oz
  • Good Health Avocado Oil Veggie Stix Sea Salted Potato Based Snack, 6.25 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.59/oz
  • Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $0.94/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.57/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Hal's New York Original Sea Salt Kettle Cooked Potato Chips, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.75/oz
  • Lay's Wavy Potato Chips Original 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.55/oz
  • Calbee Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks, 3.3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.69
    $1.12/oz
  • Popchips Sour Cream & Onion Flavored Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.69
    $0.94/oz
  • Doritos Tortilla Chips Cool Ranch Flavored 2 5/8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.06/oz
  • Stacy's Baked Pita Thins Sea Salt 6 3/4 Oz
    Plant Based
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.79
    $0.86/oz
  • Chex Mix Snack Mix with M&M's Milk Chocolate Candies, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.55/oz
  • Pringles BBQ Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.54/oz
  • Lay's Baked Potato Crisps Barbecue 6 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.80/oz
  • PopCorners Kettle Corn Popped-Corn Snacks Sweet & Salty 7 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • Pretzelized Snacks Sea Salt Pretzel Pita Chips, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • Utz Original Potato Chips Family Size, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • Like Air Cinnamon Bun Flavored Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $1.07/oz
  • Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored, 6 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
  • Root Foods Onion Chips
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.29
    $4.15/oz
  • WALKERS MONSTER MUNCH CHIPS

    Open Product Description
    $2.29
    $2.86/oz
  • Hal's New York Jalapeño Kettle Cooked Potato Chips, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.75 each
  • Wilde Himalayan Pink Salt Protein Chips, 2.25 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $2.66/oz
  • Stacy's Baked Pita Chips Cinnamon Sugar 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.79
    $0.79/oz
  • Stacy's Baked Pita Chips Sea Salt 7.33 Oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.79/oz
  • Iwon Organics Plant-Based Sweet Dijon Protein Stix, 5 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.69
    $1.14/oz
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Ruffles Potato Chips Original 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Lay's Baked Potato Crisps Original 6 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.80/oz
  • PopCorners Popped-Corn Snacks Sea Salt 7 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • Utz Ripples Original Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • PopCorners Popped Corn Snacks Protein Zesty Cheddar, 5 Oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.89
    $0.98/oz
  • Cheetos Simply Crunchy Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored, 6 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.61/oz