Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bachman Original Rolled Rods Brick Oven Flame Baked Pretzels, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Original Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.67/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Snaps Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Garlic Parmesan Pretzel Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $0.71/oz
  • Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 10 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.49
    $0.95/oz
  • Snyder's of Hanover Jalapeño Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Dipping Sticks Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Hard Pretzels, 13.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.38/oz
  • Utz Peanut Butter Filled Pretzel Bites, 24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Dot's Homestyle Pretzels Cinnamon Sugar Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • Unreal Dark Chocolate Covered Pretzels, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Uncle Jerry's Handmade Pretzels Extra Dark, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Uncle Jerrys Extra Dark Chocolate Pretzel, 8 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Snyder's of Hanover Gluten Free Mini Pretzels, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.19
    $0.65/oz
  • Glutino Original Pretzel Twists, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.02/g
  • Bachman Pretzel Stix, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Snyder's of Hanover Pretzels, Braided Pretzel Twists Honey Wheat, 12 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Rounds Sea Salt Mini Pretzel Balls, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Mini and Sticks Pretzels, 0.92 oz, 20 count

    Open Product Description
    $12.49
    $0.68/oz
  • Snyder's of Hanover Old Fashioned Pretzel Rods, 27 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99
    $0.41/oz
  • Asher's Chocolate Smothered Pretzels - Dark Chocolate, 6.5 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $1.54/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Everything Pretzel Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $0.71/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Original Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $0.71/oz
  • Utz Braided Honey Wheat Twists Pretzels, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Utz's Old Fashioned Pretzel Rods, 25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $0.40/oz
  • Happy Herbert's Pretzels - Penn Dutch, 8 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $1.00/oz
  • Happy Herbert's Spelt Snack Sticks, 14 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.86/oz
  • Pretzelized Snacks Sea Salt Pretzel Snackers, 0.75 oz, 10 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $7.99
    $1.07/oz
  • Dot's Homestyle Pretzels Honey Mustard Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz