Shop certified gluten-free foods and pantry staples. Find gluten-free sandwich bread, gluten-free pastas, snacks, and baking mixes for celiac-friendly meals the whole family can enjoy.

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal, 8.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.99
    $0.56/oz
  • Mid-Day Squares Almond Crunch Chocolate + Functional Bar, 1.16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $2.41/oz
  • Idahoan Four Cheese Mashed Potatoes, 4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.62/oz
  • Day Out Cinnamon Bun Dessert Inspired Protein Balls, 2 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $1.75/oz
  • Häagen-Dazs Coffee Ice Cream, 3.6 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.09
    $0.86/fl oz
  • OH SNAP! Pickled Vegetables Dilly Bites 3.25 Oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.50/oz
  • General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Bob's Red Mill Peanut Butter Banana and Oats Bar, 1.76 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $1.24/oz
  • Bob's Red Mill Peanut Butter Chocolate and Oats Bar, 1.76 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $1.24/oz
  • Bob's Red Mill Peanut Butter Jelly and Oats Bar, 1.76 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $1.24/oz
  • Bob's Red Mill Peanut Butter Jelly and Oats Bar, 1.76 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $1.24/oz
  • Bob's Red Mill Peanut Butter Jelly and Oats Bar, 1.76 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $1.24/oz
  • Acme Smoked Fish Smoked Nova Salmon, 8 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $18.49
    $2.31/oz
  • Libby's 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.23/oz
  • StarKist Wild Caught Light Tuna in Water, 2.6 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $1.15/oz
  • Green Giant Cauliflower Riced Veggies, 10 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Idahoan Roasted Garlic Mashed Potatoes, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.62/oz
  • RiceSelect White Quinoa, 22 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.41/oz
  • Clif Builders Chocolatey Peanut Butter Protein Bar, 2.4 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.04/oz
    Age restricted item
  • Mush Strawberry Overnight Oats, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.44/oz
  • College Inn 100% Natural Chicken Stock, 32 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/oz
  • Lesser Evil Buttery Flavor Himalayan Gold Popcorn, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.98/oz
  • Halo Top Chocolate Mocha Chip Light Ice Cream, 1 pint
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.47/fl oz
  • Angie's Boom Chicka Pop Sweet & Salty Kettle Corn, 7 oz
    Locked-In Savings
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
  • Perfect Bar Chocolate Chip Cookie Dough Protein Bar, 2.18 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.83/oz
  • Quest Birthday Cake Flavored Protein Bar, 2.12 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $1.65/oz
  • Hellmann's Real Mayonnaise, 30 fl oz
    Locked-In Savings
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.22/fl oz
  • Chomps Medium Jalapeño Beef Stick, 1.15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $2.60/oz
  • Blue Diamond Almonds Nut-Thins Cheddar Cheese Rice Cracker Snacks with Almonds, 4.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $1.39/oz
  • Justin's Organic Mini Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $2.13/oz
  • Schär Gluten-Free Baguette, 12.3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.81/oz
  • Talenti Roman Raspberry Dairy-Free Sorbetto, one pint
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Bowl & Basket Specialty Whole Hearts of Palm, 14.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.19
    $0.16/oz
  • Hampton Farms Salted Roasted Peanuts, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.20/oz
  • NuGo Dark Mint Chocolate Chip Protein Bar, 1.76 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.17/oz
  • Teddie All Natural Smooth Peanut Butter, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Ben & Jerry's Vermont's Finest New York Super Fudge Chunk Ice Cream, one pint
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/fl oz
  • Morton & Bassett Brown Mustard Seed, 2.7 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    Vegan

    Open Product Description
    $8.99
    $3.33/oz