Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • CHAMELEON COLD-BREW Organic Black Coffee Concentrate, 32 fl oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $12.49
    $0.39/fl oz
  • Mid-Day Squares Almond Crunch Chocolate + Functional Bar, 1.16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $2.41/oz
  • Kashi Maple Waffle Bites Breakfast Cereal, Whole Grain, 12.7 oz Box
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.49
    $0.59/oz
  • Peanut Butter & Co. White Chocolate Wonderful, 16 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
  • Lotus Biscoff Creamy Cookie Butter, 14.1 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
  • Country Crock Homestyle Unsalted Butter 79% Plant-Based Oil Spread, 4 count, 16 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • OWYN Caramel Macchiato Non-Dairy Coffee Shake, 12 fl oz

    Open Product Description
    $3.79
    $0.32/fl oz
  • CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.11/fl oz
  • Califia Farms Oat Barista Blend Oatmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.29
    $0.17/fl oz
  • Schweppes Premium Mini Club Soda, 7.5 fl oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $7.49
    $0.17/fl oz
  • Schweppes Premium Mini Club Soda, 7.5 fl oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $7.49
    $0.17/fl oz
  • Schweppes Premium Mini Club Soda, 7.5 fl oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $7.49
    $0.17/fl oz
  • Apple & Eve Apple Juice, 6.75 fl oz, 8 count
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $2.68 each
  • Barilla Protein+ Elbows Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
  • Chameleon Cold-Brew Organic Concentrate Vanilla Coffee, 32 fl oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $12.49
    $0.39/fl oz
  • French's Original Crispy Fried Onions, 2.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.49
    $1.25/oz
  • Rao's Homemade Marinara Sauce, 24 oz
    Locked-In Savings
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.20
    $0.30/oz
  • Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • Lightlife Original Tempeh, 8 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
  • Lakewood Organic Pure Lime Juice, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $0.31/fl oz
  • Green Giant Cauliflower Riced Veggies, 10 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • ReaLime 100% Lime Juice, 8 fl oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/fl oz
  • Olipop Vintage Cola Soda, 12 fl oz
    Locked-In Savings
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.39
    $0.20/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Locked-In Savings
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.09/fl oz
  • Spindrift Unsweetened Blood Orange Tangerine Sparkling Water, 12 fl oz, 8 count
    Locked-In Savings
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.59
    $0.07/fl oz
  • Spindrift Unsweetened Pink Lemonade Sparkling Water, 12 fl oz, 8 count
    Locked-In Savings
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.59
    $0.07/fl oz
  • Red Cross Iodized Salt, 26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.49
    $0.06/oz
  • Oatly! The Original Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.09/fl oz
  • RW Knudsen Family Organic Apple Juice, 32 fl oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/oz
  • Bowl & Basket Blueberries, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
  • Bob's Red Mill Organic Steel Cut Oats, 24 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.23/oz
  • Mush Strawberry Overnight Oats, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.44/oz
  • Martinelli's Gold Medal Organic Apple Juice, half gallon
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.20/fl oz
  • Lesser Evil Buttery Flavor Himalayan Gold Popcorn, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.98/oz
  • Wandering Bear Vanilla Cold Brew Coffee, 32 fl oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $12.49
    $0.39/fl oz
  • Angie's Boom Chicka Pop Sweet & Salty Kettle Corn, 7 oz
    Locked-In Savings
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
  • OWYN Mocha Latte Non Dairy Coffe Shake, 12 fl oz

    Open Product Description
    $3.79
    $0.32/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Original Almondmilk Coconutmilk Blend, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/fl oz