Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Clif Bar Crunchy Peanut Butter Energy Bars, 2.40 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Non GMO

    Open Product Description
    $23.99
    $0.83/oz
  • CLIF BAR Crunchy Peanut Butter Energy Protein Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Non GMO

    Open Product Description
    $1.99
    $0.83/oz
  • On Sale! Limit 4
    CLIF BAR Crunchy Peanut Butter Energy Protein Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    CLIF BAR Minis Chocolate Chip Snack-Size Energy Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Non GMO

    Open Product Description
    $9.49
    $9.59/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    CLIF BAR Minis Crunchy Peanut Butter Snack-Size Energy Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Non GMO

    Open Product Description
    $9.49
    $0.95 each
    was $10.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • CLIF BAR Peanut Butter Banana with Dark Chocolate Energy Protein Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Non GMO

    Open Product Description
    $1.99
    $0.83/oz
  • CLIF BAR White Chocolate Macadamia Nut Energy Protein Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Non GMO

    Open Product Description
    $1.99
    $0.83/oz
  • On Sale! Limit 4
    CLIF BAR White Chocolate Macadamia Nut Energy Protein Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Clif Builders Chocolate Mint Protein Bars, 2.40 oz, 12 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $24.99
    $0.87/oz
  • Clif Builders Chocolatey Mint Protein Bar, 2.4 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.04/oz
  • On Sale! Limit 4
    Clif Builders Chocolatey Mint Protein Bars, 2.4 oz, 6 count
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.19
    $0.85/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Clif Builders Chocolatey Peanut Butter Protein Bar, 2.4 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.04/oz
  • On Sale! Limit 4
    Clif Builders Chocolatey Peanut Butter Protein Bars, 2.4 oz, 6 count
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.19
    $0.85/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Clif Builders Oreo Flavored Protein Bar, 2.4 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.04/oz
  • Clif Builders Vanilla Almond Protein Bar, 2.4 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.04/oz
  • Clif Chocolate Peanut Butter Protein Bars, 2.40 oz, 12 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $24.99
    $0.87/oz
  • On Sale! Limit 4
    CLIF Nut Butter Bar Chocolate Chip & Peanut Butter Organic Filled Energy Bars
    Organic
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $9.49
    $5.39/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    CLIF Nut Butter Bar Chocolate Peanut Butter Organic Filled Energy Bars
    Organic
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $9.49
    $5.39/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Cooper Street Blueberry Pomegranate Granola Cookie Bakes, 6 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • Cooper Street Chocolate Cherry Granola Cookie Bakes, 6 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dave's Killer Bread Amped-Up Blueberry Almond Butter Organic Protein Bars, 1.9 oz, 4 count
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.19
    $0.95/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Dave's Killer Bread Amped-Up Peanut Butter Chocolate Chunk Organic Protein Bars, 1.9 oz, 4 count
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.19
    $0.95/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Dave's Killer Bread Cocoa Brownie Blitz Organic Snack Bars, 1.75 oz, 4 count
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Dave's Killer Bread Oat-Rageous Honey Almond Organic Snack Bars, 1.75 oz, 4 count
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • David Blueberry Pie Flavored Bar, 2.19 oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.59
    $1.75/oz
  • David Cake Batter Flavored Bar, 2.19 oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.59
    $1.75/oz
  • David Chocolate Chip Cookie Dough Flavored Bar, 2.19 oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.59
    $1.75/oz
  • David Fudge Brownie Flavored Bar, 2.19 oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.59
    $1.75/oz
  • David Salted Peanut Butter Flavored Bar, 2.19 oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.59
    $1.75/oz
  • On Sale! Limit 4
    Fiber One Chocolate Chewy Bars, 0.82 oz, 5 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $1.66/oz
    was $7.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd