Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Gatorade Protein Bar Chocolate Chip 2.8 Oz

    Open Product Description
    $2.70
    $0.96/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Glutino Blueberry Acai Oven Baked Bars, 1.41 oz, 5 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.29
    $0.89/oz
  • On Sale! Limit 4
    GoMacro Everlasting Joy Coconut + Almond Butter + Chocolate Chips Macrobar, 2.3 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.80
    $1.22/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Gomacro Everlasting Joy Coconut + Almond Butter + Chocolate Chips Macrobars, 2.3 oz, 4 count
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $11.34
    $1.23/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    GoMacro Protein Decadence Dark Chocolate + Almonds Macrobar, 2.3 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.80
    $1.22/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    GoMacro Protein Pleasure Peanut Butter Chocolate Chip Macrobar, 2.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.80
    $1.40/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Gomacro Protein Pleasure Peanut Butter Chocolate Chip Macrobars, 2.4 oz, 4 count
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $11.34
    $1.17/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    GoMacro Protein Purity Sunflower Butter + Chocolate Macrobar, 2.3 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.80
    $1.47/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    GoMacro Protein Replenishment Peanut Butter Macrobar, 2.3 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.80
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Honey Stinger Honey Waffle, 1.06 oz
    Organic
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $1.63/oz
  • IQBar Almond Butter Chip Bar, 1.6 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.19
    $1.37/oz
  • IQBar Chocolate Sea Salt Bar, 1.6 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.19
    $1.37/oz
  • On Sale! Limit 4
    Jocko Molk Vanilla Protein Shake, 11 fl oz, 4 count
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.23/fl oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • jonesbar Chocolate Peanut Butter, 1.7 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $1.76/oz
  • jonesbar Coconut Almond, 1.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $1.76/oz
  • jonesbar Mango, 1.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $1.76/oz
  • Jonesbar PB and J, 1.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $1.76/oz
  • Jonesbar Peanut Butter, 1.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $1.76/oz
  • Kellogg's Special K Strawberry Protein Meal Bars, 1.59 oz, 6 count
    High Protein
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.84/oz
  • Kind Almond Butter Breakfast Protein Bars, 1.76 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.99
    $0.76/oz
  • Kind Almond Butter Dark Chocolate with Peanuts Protein Bars, 1.76 oz, 5 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $1.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kind Caramel Almond & Sea Salt Bar, 1.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.39
    $0.99/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Cherry Cashew Bar, 1.4 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.39
    $0.99/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Kind Dark Chocolate Cherry Cashew Bars Value Pack, 1.4 oz 12 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $18.99
    $1.13/oz
  • Kind Healthy Grains Peanut Butter Dark Chocolate Energy Bars, 1.4 oz, 5 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.91/oz
  • Kind Healthy Snacks Caramel Almond and Sea Salt Bar, 16.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $19.99
    $1.19/oz
  • Kind Maple Glazed Pecan & Sea Salt Nuts & Spices Bar, 1.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Dairy Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
  • Kind Minis Bars Variety Pack, 0.7 oz, 20 count

    Open Product Description
    $15.99
    $22.84/oz
  • Kind Minis Dark Chocolate Cherry Cashew Bars, 0.7 oz, 10 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $14.27/oz
  • Kind Peanut Butter Banana Dark Chocolate Breakfast Protein Bars, 1.76 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.99
    $0.76/oz