Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Kind Peanut Butter Dark Chocolate Bars Value Pack, 1.4 oz, 12 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $18.99
    $1.13/oz
  • Kind Protein from Real Food Crunchy Peanut Butter Bars, 1.76 oz, 5 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $1.25/oz
  • Kind Protein Max Crispy Chocolate Peanut Butter High Protein Bar, 2.2 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $1.36/oz
  • Kind Protein Max Sweet & Salty Caramel Peanut Crisp Flavored High Protein Bar, 2.2 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $1.36/oz
  • Kind Thins Dark Chocolate Cherry Cashew Bars, 0.74 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $10.99
    $1.49/oz
  • Kind Zero Added Sugar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars, 1.2 oz, 5 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $1.61/oz
  • Kind Zero Added Sugar Peanut Butter Dark Chocolate Bars, 1.2 oz, 5 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $1.61/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Protein-Packed Chocolate Chip Chewy Granola Bars, 1.23 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.81/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Protein-Packed Chocolate Chip Crunchy Granola Bars, 1.59 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $3.14/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Protein-Packed S'mores Chewy Granola Bars, 1.23 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.81/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • LUNA Blueberry Bliss Gluten Free Snack Bar
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $1.06/oz
  • Luna Blueberry Bliss Whole Nutrition Bar, 1.69 oz, 15 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.00
    $8.88/oz
  • LUNA LemonZest Gluten Free Snack Bar
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $1.06/oz
  • LUNA Nutz Over Chocolate Gluten Free Snack Bar
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $1.06/oz
  • LUNA Nutz Over Chocolate Gluten Free Snack Bars
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $9.99
    $5.91/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lärabar Banana Bread, 1.6 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $1.12/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Lärabar Cashew Cookie Bar, 1.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $1.05/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Lärabar Cashew Cookie Bars, 1.7 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $5.88/oz
  • Lärabar Cherry Pie Bars, 1.7 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.98/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lärabar Chocolate Chip Brownie Bar, 1.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $1.12/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Lärabar Chocolate Chip Cookie Dough Bar, 1.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $1.12/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Lärabar Kids Bakes Chocolate Brownie Bars, 0.96 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.95/oz
  • Lärabar Kids Bakes Chocolate Chip Cookie Bars, 0.96 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.95/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lärabar Peanut Butter Chocolate Chip Bar, 1.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $1.12/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Lärabar Peanut Butter Chocolate Chip Bars, 1.6 oz, 12 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $0.73/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lärabar Peanut Butter Cookie Bar, 1.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $1.05/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Macro Gluten Free Banana Almond Crunch Bar, 2.3 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $1.43/oz
  • On Sale! Limit 4
    MadeGood Chocolate Chip Organic Chewy Granola Bars Value Pack, 0.85 oz, 12 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.49
    $0.83/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • MET-Rx Big 100 Crispy Apple Pie Meal Replacement Bar, 3.52 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.91/oz
  • MET-Rx Big 100 Super Cookie Crunch Meal Replacement Bar, 3.52 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.91/oz