Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ithaca Lemon Garlic Hummus, 10 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
  • Ithaca Olive Oil Sea Salt Hummus, 10 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • Ithaca Roasted Red Pepper Hummus, 10 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
  • On Sale!
    Little Sesame Caramelized Onion Hummus, 8 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Little Sesame Classic Hummus , 16 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
  • On Sale!
    Little Sesame Herby Jalapeno Hummus, 8 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Little Sesame Smooth Classic Hummus, 8 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Sabra Chimichurri Hummus, 8 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Sabra Classic Hummus 2 Oz, 6 Count
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Sabra Classic Hummus, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
  • On Sale! Limit 4
    Sabra Classic Hummus, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Sabra Falafel Hummus, 8 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Sabra Olive Tapenade Hummus, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Sabra Roasted Garlic Hummus, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
  • On Sale! Limit 4
    Sabra Roasted Garlic Hummus, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Sabra Roasted Pine Nut Hummus, 15 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
  • On Sale! Limit 4
    Sabra Roasted Pine Nut Hummus, 8 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Sabra Roasted Red Pepper Hummus, 15 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
  • On Sale! Limit 4
    Sabra Roasted Red Pepper Hummus, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Sabra Singles Roasted Red Pepper Hummus, 2 oz, 6 count
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Sabra Smart Snackers Classic Hummus & Pretzels, 4.56 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.93/oz
  • Sabra Smart Snackers Roasted Garlic Hummus & Pretzels, 4.56 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.87/oz
  • Sabra Smart Snackers Roasted Red Pepper Hummus & Pretzels, 4.56 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.87/oz
  • On Sale! Limit 4
    Sabra Spinach Artichoke Hummus, 8 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Sabra Supremely Spicy Hummus, 8 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Sonny & Joe's Garlic Addiction Hummus with Garlic, 16 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
  • Sonny & Joe's Garlic Addiction Hummus, 10 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • Sonny & Joe's Hot Enough Hummus with Hot Peppers, 10 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • Sonny & Joe's Hot Enough Hummus with Hot Peppers, 16 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
  • Sonny & Joe's Hummus Galilee, 10 oz
    Plant Based
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.69/oz