Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Honey Bear, 12 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $0.62/oz
    Final cost based on weight
  • Honey Stinger Honey Waffle, 1.06 oz
    Organic
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $1.63/oz
  • Honey Stinger Salted Caramel Waffle, 1.06 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $2.82/oz
  • Honey Stinger Vanilla Waffle, 1.06 oz
    Organic
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $1.63/oz
  • On Sale!
    Hot-Kid Toddler Mum-Mum Organic Strawberry Rice Biscuits, 12 count, 2.12 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $2.12/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Hu Cashew Butter + Pure Vanilla Bean Dark Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $2.85/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Hu Hazelnut Butter Dark Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $2.85/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Hu Hunks Organic Chocolate-Covered Almonds + Sea Salt Snacks, 4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.99
    $2.75/oz
  • Hu Hunks Organic Chocolate-Covered Cashews + Vanilla Bean Snacks, 4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.99
    $2.75/oz
  • On Sale!
    Hu Salty Dark Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $2.85/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Hu Simple Dark Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $2.85/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Immaculate Organic Crescent Rolls, 8 count, 8 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.00/oz
  • International Harvest Go Chia Seeds Organic
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $10.99
    $0.69/oz
  • International Harvest Go Manguito! Organic Mango Strips, 3 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $1.83/oz
  • International Harvest Organic  Crystallized Ginger, 4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $1.37/oz
  • International Harvest Organic Brazil Nuts, 5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.99
    $2.20/oz
  • International Harvest Organic Dried Cranberries, 3 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $2.00/oz
  • International Harvest Organic Dry Roasted Pumpkin Seeds, 6 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17/oz
  • International Harvest Organic Go Mango! Dried Mango Slices Family Value, 12 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $15.99
    $1.33/oz
  • International Harvest Organic Go Walnuts, 5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $1.80/oz
  • International Harvest Organic Goji Berries, 4 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $2.00/oz
  • International Harvest Organic Hunza Mulberries, 4 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $1.62/oz
  • International Harvest Organic Raw Macadamia Nuts, 4 oz

    Open Product Description
    $8.99
    $2.25/oz
  • IOS Love Organic Organic Mango Juice, 33.8 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.27/fl oz
  • On Sale!
    Jelina Chocolatier Fair Trade 72% Dark Chocolate Bar   , 3.52 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.49
    $1.84/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • jonesbar Coconut Almond, 1.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $1.76/oz
  • Jonesbar PB and J, 1.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $1.76/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Dark Chocolate Peanut Butter Organic Candy Pieces, 4.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.09
    $1.13/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Dark Chocolate Peanut Organic Candy Pieces, 4.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.09
    $1.13/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Dark Chocolate Almond Butter Cups, 2 count, 1.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $2.49/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th