Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Club Reduced Fat Crackers, 11.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $3.67
    $0.31/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Di Bruno Bros. Smoked Gouda & Beer with Pimento Cheese Spread, 7.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99
    $1.05/oz
  • Frito Lay Snacks Cheesy Mix Variety Pack 17 5/8 Oz, 18 Count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $0.79/oz
  • Heluva Good! French Onion Dip, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
  • Herdez Medium Roasted Salsa Verde, 15.7 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.32/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lay's Dip Smooth Ranch Flavored 15 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Lipton Recipe Secrets Kosher Ranch Recipe Soup & Dip Mix, 2 count, 2.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Lipton Recipe Secrets Soup and Dip Mix Onion 2 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.35/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Lipton Recipe Secrets Vegetable Recipe Soup & Dip Mix, 2 count, 1.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.49/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Nathan's Famous Beef Franks in Puff Pastry Party Size, 28 count, 17.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $17.99
    $1.03/oz
  • Nestlé Toll House Football Cookie Limited Edition, 14 oz

    Open Product Description
    $5.19
    $0.37/oz
  • On Sale! Limit 4
    OREO Chicken and Waffles Sandwich Cookies, Limited Edition, 10.68 oz

    Open Product Description
    $3.75
    $0.35/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    OREO Deep Fried Sandwich Cookies, Limited Edition, 11.46 oz

    Open Product Description
    $3.75
    $0.33/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Pillsbury Football Cut-Out Sugar Cookie Dough, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.48/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Planters Cocktail Peanuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Planters Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Planters Honey Roasted Peanuts, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Planters Unsalted Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Pringles BBQ Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.54/oz
  • Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.54/oz
  • Pringles Original Lightly Salted Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.57/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.57/oz
  • Pringles Party Stack Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 7.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.42/oz
  • Pringles Salt & Vinegar Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.54/oz
  • Pringles Snack Cups Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 0.74 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.14/oz
  • Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.54/oz
  • Président Brie Soft-Ripened Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $11.99
    $1.50/oz
  • Red Apple Cheese Smoked Gouda Cheese, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25/oz
  • RITZ Football Shapes Original Crackers, Party Snacks, Limited Edition, 12.3 oz
    Plant Based
    Plant Goodness
    Vegan

    Open Product Description
    $4.29
    $0.35/oz
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz