Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ritz Hot Honey Crackers, 13.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.36/oz
  • Ritz The Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.36/oz
  • RITZ Toasted Chips Cheddar Crackers, Party Snacks, 8.1 oz

    Open Product Description
    $5.29
    $0.65/oz
  • RITZ Toasted Chips Honey BBQ Crackers, Party Snacks, 8.1 oz

    Open Product Description
    $5.29
    $0.65/oz
  • Sabra Classic Guacamole, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $1.00/oz
  • On Sale! Limit 4
    Sabra Classic Hummus, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Sabra Olive Tapenade Hummus, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Sabra Roasted Red Pepper Hummus, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Sabra Spicy Guacamole, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • On Sale! Limit 4
    Sabra Supremely Spicy Hummus, 8 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Skinny Pop Original Popcorn Party Size, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • On Sale! Limit 4
    Snack Factory Pretzel Crisps Buffalo Wing Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.80
    $0.53/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Snack Factory Pretzel Crisps Honey Mustard & Onion Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $3.80
    $0.53/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Snack Factory Pretzel Crisps Original Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $3.80
    $0.53/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Fire Roasted Jalapeno 7.33 Oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.68/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Parmesan Garlic & Herb 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.68/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Stacy's Baked Pita Chips Sea Salt 7.33 Oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.68/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • SuperPretzel Fully Baked Soft Pretzel Bites, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.46/oz
  • SuperPretzel SoftStix Fully Baked Cheddar Cheese Filled Soft Pretzel Bites, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.61/oz
  • Supreme Brie Bites Soft-Ripened Cheese, 0.9 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $9.99
    $2.27/oz
  • TASTIEZ Breaded Garlic Cheese Curds, 11 OZ (Frozen Appetizers)
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
  • TASTIEZ Breaded Spinach Artichoke Mozzarella Bites, 11 OZ (Frozen Appetizers)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
  • TGI Fridays Buffalo Style Boneless Chicken Bites, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.73/oz
  • On Sale! Limit 4
    Tostitos Dip Chunky Salsa Medium 15.5 Oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Tostitos Dip Creamy Spinach Flavored 15 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Tostitos Dip Jalapeno Popper Medium 15 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.27/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored 15 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Totino's Pizza Rolls Cheese Pizza Snacks, 50 count, 24.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.20
    $0.37/oz
    was $10.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Town House Light and Buttery Original Oven Baked Crackers, 13.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.67
    $0.27/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Triscuit Original Crackers Family Size, 12.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.70
    $0.38/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Oct 2nd