Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Food For Life Ezekiel 4:9 Cinnamon Raisin Sprouted Crunchy Cereal, 16 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $0.66/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Food for Life Ezekiel 4:9 Golden Flax Sprouted Crunchy Cereal, 16 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.49
    $0.66/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Food for Life Ezekiel 4:9 Original Sprouted Crunchy Cereal, 16 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $0.66/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Grandy Organics Coconola Dark Chocolate Grain-Free Granola, 9 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $1.11/oz
  • Honey Stinger Honey Waffle, 1.06 oz
    Organic
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $1.63/oz
  • Honey Stinger Salted Caramel Waffle, 1.06 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $2.82/oz
  • Honey Stinger Vanilla Waffle, 1.06 oz
    Organic
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $1.63/oz
  • jonesbar Coconut Almond, 1.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $1.76/oz
  • Jonesbar PB and J, 1.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $1.76/oz
  • On Sale! Limit 4
    Lightlife Smoky Bacon Precut Strips Tempeh, 6 oz
    Organic
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.92/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Made Good Chocolate Chip Organic Granola Bites, 0.85 oz, 5 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.06/oz
  • Made Good Strawberry Organic Granola Bites, 0.85 oz, 5 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.06/oz
  • MadeGood Chocolate Chip Organic Chewy Granola Bars Value Pack, 0.85 oz, 12 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.88/oz
  • MadeGood Chocolate Chip Organic Chewy Granola Bars, 0.85 oz, 6 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.08/oz
  • MadeGood Mixed Berry Organic Chewy Granola Bars, 0.85 oz, 6 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.08/oz
  • On Sale!
    MadeGood Mornings Blueberry Organic Soft Baked Oat Bars, 1.06 oz, 5 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.90/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    MadeGood Mornings Chocolate Chip Organic Soft Baked Oat Bars, 1.06 oz, 5 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.90/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    MadeGood Mornings Cinnamon Bun Organic Soft Baked Oat Bars, 1.06 oz, 5 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.90/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Manitoba Harvest Hemp Foods Hemp Yeah! Organic Blueberry Granola, 10 oz
    Organic
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • Manitoba Harvest Hemp Foods Hemp Yeah! Organic Dark Chocolate Granola, 10 oz
    Organic
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • Maple Grove Farms Organic 100% Pure Maple Syrup, 8.5 fl oz
    Organic
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $9.89
    $1.16/fl oz
  • Maple Grove Farms Organic Buttermilk & Honey Pancake & Waffle Mix, 16 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Nature's Path Berry Strawberry Frosted Toaster Pastries, 11 oz
    Organic
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
  • Nature's Path Berry Strawberry Unfrosted Toaster Pastries, 11 oz
    Organic
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
  • Nature's Path Blueberry Cinnamon Flax Instant Oatmeal, 11.3 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.53/oz
  • Nature's Path Buckwheat Wildberry Waffles, 7.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.19
    $0.70/oz
  • Nature's Path Cereal - Organic Flax Plus Red Berry Crunch, 10.6 oz
    Organic
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.49
    $0.52/oz
  • Nature's Path Cherry Pomegranate Frosted Toaster Pastries, 11 oz
    Organic
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.99
    $0.54/oz
  • Nature's Path Chia Plus Waffles, 7.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.19
    $0.70/oz
  • Nature's Path Coconut Chia Granola, 12.3 oz
    Organic
    High Fiber
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.79
    $0.55/oz