Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  •  Bing Cherries Milk Chocolate Bag   , 2.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.93 avg/ea
    $0.41/oz
    Final cost based on weight
  •  Bing Cherries Milk Chocolate Bag   , 2.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.93 avg/ea
    $0.41/oz
    Final cost based on weight
  •  Bing Cherries Milk Chocolate Bag   , 2.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.93 avg/ea
    $0.41/oz
    Final cost based on weight
  •  Mentos Pure Bubble Fresh with Green Tea Extract Sugarfree Gum, 50 count

    Open Product Description
    $5.99
    $0.12 each
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.40
    $1.20/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.40
    $1.20/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.40
    $1.20/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.40
    $1.20/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Russell Stover Sugar Free Crunchy Pecans & Chewy Caramel in Chocolate Candy, 4 count, 2.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.40
    $1.00/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.40
    $1.00/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.40
    $1.00/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.40
    $1.00/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
     Peanut Milk Chocolate 5 Star Bar, 1.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $2.77/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    3 MUSKETEERS Full Size Candy Milk Chocolate Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.80
    $0.94/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 7th Heaven Caramel and Sea Salt Oat Milk Chocolate Confection
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.39
    $1.54/oz
  • 7th Heaven Hazelnut Cream Oat Milk Chocolate Confection
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.39
    $1.54/oz
  • 7th Heaven Hazelnut Cream Oat Milk Chocolate Confection
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.39
    $1.54/oz
  • 7th Heaven Hazelnut Cream Oat Milk Chocolate Confection
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.39
    $1.54/oz
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.40
    $1.00/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 7th Heaven Peanut Butter Cream Oat Milk Chocolate Confection
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.39
    $1.54/oz
  • 7th Heaven White & Cookies Oat Milk Cacao Confection
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Dairy Free

    Open Product Description
    $5.39
    $1.54/oz
  • Achva 50% Sesame Sugarless Halva, 0.88 oz, 11 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $8.49
    $0.88/oz
  • Achva 50% Sesame Sugarless Halva, 0.88 oz, 11 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $8.49
    $0.88/oz
  • Achva 50% Sesame Sugarless Halva, 0.88 oz, 11 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $8.49
    $0.88/oz
  • On Sale!
    Air Heads Xtremes Bites Rainbow Berry Candy, 9 oz
    Low Sodium
    Peanut Free

    Open Product Description
    $1.89
    $0.21/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.40
    $1.00/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Airheads Assorted Flavors Candy, 0.55 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33 each
  • Albanese 12 Flavor Mini Gummi Worms, 9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.19
    $0.47/oz
  • Albanese Sour 12 Flavor Mini Gummi Worms, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.19
    $0.52/oz
  • Albanese True to Fruit American Favorite Fruits Gummi Candy, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.19
    $0.54/oz
  • Alter Eco Fair Trade Blackout Dark Chocolate, 2.82 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $2.48/oz
  • Alter Eco Fair Trade Deep Dark Sea Salt Organic Chocolate, 2.82 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $2.48/oz
  • Alter Eco Fair Trade Organic Brown Butter Chocolate Bar, 2.82 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $2.48/oz
  • Alter Eco Fair Trade Organic Fair Trade Quinoa Dark Chocolate Bar, 3.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $1.85/oz
  • Alter Eco Fair Trade Organic Fair Trade Quinoa Dark Chocolate Bar, 3.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $1.85/oz
  • Alter Eco Fair Trade Organic Fair Trade Quinoa Dark Chocolate Bar, 3.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $1.85/oz
  • Altoids Peppermint Curiously Strong Mints, 1.76 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $1.98/oz
  • Altoids Wintergreen Curiously Strong Mints, 1.76 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $1.98/oz
  • Amos Peelerz Mango Gummy Candy, 3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.60/oz
  • Amos Peelerz Mango Gummy Candy, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $0.55/oz
  • Amos Peelerz Mummies Apple & Orange & Strawberry Gummy Candy, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $0.55/oz
  • On Sale!
    Amos Peelerz Peach Gummy Candy, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.64
    $0.27/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Amos Peelerz Watermelon Gummy Candy, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.60/oz
  • Amos Peelerz Zombie Snacks Strawberry & Raspberry Gummy Candy, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $0.55/oz
  • On Sale!
    Atkins Endulge Chocolate Peanut Candies Treat, 1.2 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.58/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Atkins Endulge Creamy Peanut Butter Filling Candies, 1 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Atkins Endulge Gummy Bears, 1.06 oz, 6 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.55/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Baby Bottle Pop Berry Blast Candy, 1.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.72/oz