Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Barilla Classic Orzo N°26 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.88
    $1.88/lb
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Classic Pastina N°318 Pasta, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.88
    $0.16/oz
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Classic Penne N°72 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.88
    $1.88/lb
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Classic Rigatoni N°83 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.88
    $1.88/lb
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Classic Rotini N°81 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.88
    $1.88/lb
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Classic Spaghetti N°5 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.88
    $1.88/lb
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Classic Spaghetti Rigati N°304 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.88
    $1.88/lb
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Classic Tri-Color Rotini N°381 Pasta, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.88
    $0.16/oz
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Elbows n.41 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.88
    $1.88/lb
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Fettuccine n.6 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.88
    $0.01/oz
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Barilla Gluten Free Elbows Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • Barilla Gluten Free Penne Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • Barilla Gluten Free Rotini Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • On Sale!
    Barilla Large Shells N.93 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.88
    $0.12/oz
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Barilla Lasagne N°397 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $3.99/lb
  • Barilla Oven-Ready Lasagne, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
  • Barilla Protein+ Elbows Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
  • Barilla Protein+ Farfalle Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
  • Barilla Protein+ Penne Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
  • Barilla Protein+ Rotini Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
  • Barilla Red Lentil Penne Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.99
    $0.45/oz
  • Barilla Red Lentil Rotini Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.99
    $0.45/oz
  • On Sale!
    Barilla Spaghetti Whole Grain Wheat Pasta, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.88
    $0.12/oz
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Thick Spaghetti n.7 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.88
    $1.88/lb
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Whole Grain Linguine Wheat Pasta, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.88
    $0.12/oz
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Whole Grain Penne Wheat Pasta, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.88
    $0.12/oz
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Barilla Ziti n.74 Pasta, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.88
    $1.88/lb
    was $2.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bartenura Balsamic Vinegar of Modena, 16.9 fl. oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $8.69
    $0.51/fl oz
    was $9.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bartenura Private Collection Balsamic Vinegar of Modena, 8.5 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $12.99
    $1.53/oz
  • Bartolini Ditalini   , 17.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99
    $0.45/oz