Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Kalypso Farms Lemon Yogurt

    Open Product Description
    $3.29
    $0.55/oz
  • Kalypso Farms Madagascar Vanilla Yogurt
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.55/oz
  • Kalypso Farms Mango Passion Yogurt
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.55/oz
  • Kalypso Farms Mission Fig Yogurt
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.55/oz
  • Kalypso Farms Plain Yogurt
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.55/oz
  • Kalypso Farms Strawberry Pomegranate Yogurt
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.55/oz
  • Kalypso Farms Toasted Coconut Yogurt
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.55/oz
  • La Ferm Apricot Peach, 5.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.66/oz
  • La Fermière Orange Blossom Honey Creamy Whole Milk Yogurt, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.75/oz
  • La Fermière Vanilla Bean Creamy Whole Milk Yogurt, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.75/oz
  • Lifeway Blueberry Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Mango Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.17/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lifeway Organic Mixed Berry Kefir, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $9.99
    $0.31/fl oz
  • Lifeway Organic Plain Kefir, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $9.99
    $0.31/fl oz
  • Lifeway Original Plain Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $0.17/fl oz
  • Lifeway Peach Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Plain Lactose Free Cultured Whole Milk Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $0.17/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Lifeway Pomegranate Kefir, 32 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/fl oz
  • Lifeway Probiotic Plain Unsweetened Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/fl oz
  • Lifeway Strawberry Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Vanilla Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.29
    $0.17/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Maple Hill Creamery Organic Vanilla Yogurt, 32 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.31/oz
  • Maple Hill Plain Unsweetened 100% Grassfed Organic Kefir, 32 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $9.49
    $0.30/fl oz
  • Mehadrin Plain Yogurt, 32 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $9.19
    $0.29/oz
  • Meyenberg Plain Goat Kefir Probiotic Cultured Milk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.49
    $0.33/fl oz
  • Nancy's Organic Plain Probiotic Whole Milk Yogurt, 32 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Noosa Pumpkin Finest Yoghurt, 8 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.39
    $0.42/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Oikos Pro Peach Cultured Dairy Drink, 7 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.50/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Once Upon a Farm Organic Belly Blends Baby Food, 3.2 oz, 4 count

    Open Product Description
    $11.99
    $0.94/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Ronnybrook Coconut Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.42/oz