All campaign items

  • Keebler Spookie Fudge Stripes Cookies, 9.5 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.53/oz
  • Keebler Mother's Trick or Sweet Treat Cookies Variety Pack, 30 count, 15 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.80/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ferrero Baby Ruth, Crunch, Kinder and Butterfinger Assorted Candy, 130 pieces, 36.9 oz

    Open Product Description
    $17.99
    $0.49/oz
    was $19.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Ferrero Baby Ruth, 100 Grand, Butterfinger and Crunch Assorted Candy, 100 pieces, 40.7 oz

    Open Product Description
    $13.49
    $0.33/oz
    was $16.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd