Chicken is a go-to option for all kinds of cooking, whether you’re putting together a quick dinner, planning ahead for the week, or picking up something easy to keep in the freezer. With both fresh chicken and frozen options available, it’s easy to find cuts and styles that fit different recipes and routines. 
 

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $10.21 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Boneless & Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $7.49/lb
    Final cost based on weight
  • Yummy Dino Buddies Gluten Free Chicken Breast Nuggets, 18 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.79
    $0.60/oz
  • Kidfresh White Meat Chicken Nuggets, 16.35 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.49
    $0.83/oz
  • Kıdfresh White Meat Chicken Sticks, 16.4 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.49
    $0.82/oz
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $10.42 avg/ea
    $4.29/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.38 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Boneless & Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99
    $9.99/lb
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $14.98 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Chicken Tenders
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.36 avg/ea
    $6.49/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Thin Sliced Chicken Breast
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.63 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Boneless & Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Organic Chicken Thighs
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.79 avg/ea
    $2.29/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Chicken Drumsticks
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.85 avg/ea
    $2.29/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Thin Sliced, Boneless, Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Organic Chicken Breasts
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $16.99 avg/ea
    $16.99/lb
    Final cost based on weight
  • Empire Kosher Chicken Leg Quarters, Bone In, Average Weight 1.75 lb Pack

    Open Product Description
    $3.48 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.69/oz
  • Bell & Evans Chicken Wings, 1 pound

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh, 99% Fat Free Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Bell & Evans Organic Boneless, Skinless Chicken Breast, 8 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $13.98/lb
  • Don's Chopped Chicken Liver
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Chicken Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Perdue Dino Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bell & Evans Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry Organic Fresh Ground Chicken, 16 oz
    Organic
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • Wholesome Pantry 92% Fat Free All Natural Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • Wholesome Pantry Organic Fresh Boneless Skinless chicken Breast
    Organic
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $10.07 avg/ea
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry Organic Thin Sliced/Boneless Skinless Breast with Rib Meat Fresh Chicken
    Organic
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $11.27 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Cornish Game Hens, 2 Pack, 4.3 pound

    Open Product Description
    $15.01 avg/ea
    $3.49/lb
    Final cost based on weight
  • Murray's Chicken Wings Family Pack

    Open Product Description
    $4.99 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight