Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Kinder Joy Harry Potter Funko Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, .7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.59
    $3.70/oz
  • Mars Variety Bag Milky Way, M&M'S, Twix and Snickers Candy, 160 count, 61.57 oz

    Open Product Description
    $25.99
    $0.42/oz
  • Unreal Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $2.00/oz
  • Kinder Milk Chocolate Treat with Creamy Milky Filling, 4 count, 1.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $1.38/oz
  • KitKat XL Crisp Wafers in Milk Chocolate, 10 count, 4.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.93/oz
  • Mr Beast Feastables Milk Chocolate, 2.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $1.66/oz
  • Kinder Milk Chocolate Treat With Creamy Milky Filling, 4 count, 3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $1.06/oz
  • Unreal Dark Chocolate Almond Butter Cups, 3.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $2.50/oz
  • Unreal Dark Chocolate Coconut Bars, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.90/oz
  • Mid-Day Squares Cookie Dough Chocolate + Functional Bar, 1.16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $2.41/oz
  • Mid-Day Squares Peanut Butta Chocolate + Functional Bar, 4 count, 4.66 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $2.25/oz
  • Milka Milk Chcoolate With Whole Nuts, 3.51 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.99/oz
  • Harken The Lil' Crunchy Ones Snack-Size Superfood Candy Bars, 3 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.49
    $3.16/oz
  • Harken The Lil' Nutty Ones Snack-Size Superfood Candy Bars, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $9.49
    $3.16/oz
  • Tony's Chocolonely Tiny Flavors Assorted Chocolate, 0.32 oz, 14 count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.80/oz
  • Milky Way Chocolate Bar, 1.84 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.08/oz
  • Reese's Milk Chocolate & White Creme Peanut Butter Cups with Oreo Cookie Crumbs, 2 count, 1.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
  • Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 4 count, 1.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $1.05/oz
  • Beyond Good Madagascar Sea Salt & Nibs Single Origin Chocolate, 2.64 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $3.41/oz
  • M&M'S Milk Chocolate Candies Sharing Size, 10.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • Chocolove Raspberries in Dark Chocolate, 3.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $2.18/oz
  • Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar, 10 count, 0.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.93/oz
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate, .49 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.76/oz
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.99/oz
  • Mezcla Hazelnut Chocolate Puff-Crispy Bar, 1.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.69
    $1.92/oz
  • Hershey's Kisses Milk Chocolate Family Pack, 15.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.69/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Family Size, 18.08 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds, 1.45 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.37/oz
  • Beyond Good Madagascar Pure Dark Single Origin Chocolate, 2.64 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $3.41/oz
  • Date Smarter! Chocolate Covered Date Caramels, 3.17 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $3.21/oz