Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lindt Excellence 90% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.66/oz
  • Justin's Organic Mini Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $2.13/oz
  • RUSSELL STOVER American Style Milk Chocolate Candy Bar with Peanut Butter & Kataifi Gift Bag, 4.2 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $2.62/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Squares, 86% Cacao, 4.12 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.94/oz
  • SkinnyDipped Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 3.17 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.89/oz
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $13.49
    $1.59/oz
  • Justin's Organic White Chocolate Peanut Butter Cups, 2 count, 1.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $2.49/oz
  • Justin's Organic Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 2 count, 1.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Squares, Sea Salt 60% Cacao, 4.1 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.95/oz
  • Lindt Classic Recipe Whole Hazelnuts Milk Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $7.99/5.3oz
  • Godiva Masterpiece Heavenly Milk Chocolate with Ganache, 4.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.29
    $1.78/oz
  • Lindt Classic Recipe Whole Almonds White Chocolate, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.29
    $1.38/oz
  • Lindt Classic Recipe Milk Chocolate, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.59/oz
  • Lindt Excellence 78% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $2.00/oz
  • Lindt Excellence 95% Cocoa Dark Chocolate, 2.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $2.50/oz
  • Lindt Excellence Chili Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $2.00/oz
  • Lindt Excellence Raspberry Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $2.00/oz
  • Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.26/oz
  • SkinnyDipped Dark Chocolate Cocoa Almonds, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.57/oz
  • Godiva Signature 72% Cacao Dark Chocolate Mini Bars, 8 count, 3.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $1.61/oz
  • Lindt Lindor White Chocolate Bar, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $1.34/oz
  • Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $1.23/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 1.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $1.76/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $13.49
    $1.59/oz
  • Justin's Organic Mini Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 4.7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $2.13/oz
  • Ritter Sport Minis Premium German Chocolate Assortment Limited Edition, 5.29 oz

    Open Product Description
    $8.99
    $1.70/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel Milk Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel White Chocolate, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Raspberry Dark Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Sea Salt Caramel Dark Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz