Pick the right wings for game day or a quick dinner. Fresh bone-in wings and wingettes, air-fryer-ready and frozen options save prep time, and pre-seasoned flavors like buffalo, honey BBQ, and lemon pepper come ready to heat and serve.

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Chicken Wings
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.04 avg/ea
    $4.49/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.27/oz
  • Tyson Any'tizers Frozen Buffalo Style Hot Wings Family Pack, 2.5 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.32/oz
  • Bell & Evans Chicken Wings, 1 pound

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Air Fryer Ready Roasted Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.55/oz
  • Tyson Any'tizers Honey BBQ Bone-In Chicken Wings, 22 oz. (Frozen)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $7.96/lb