Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Stacy's Baked Pita Thins Sea Salt 6 3/4 Oz
    Plant Based
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.79
    $0.86/oz
  • Pretzelized Snacks Sea Salt Pretzel Pita Chips, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • Stacy's Baked Pita Chips Cinnamon Sugar 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.79
    $0.79/oz
  • Stacy's Baked Pita Chips Sea Salt 7.33 Oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.79/oz
  • Stacy's Baked Pita Chips Multigrain 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.79
    $0.79/oz
  • Stacy's Baked Pita Chips Parmesan Garlic & Herb 16 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
  • New York Style Bagel Crisps The Original Authentic Baked Roasted Garlic Bagel Chips, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.29
    $1.22/oz
  • News York Style Bagel Crisps The Original Authentic Baked Plain Bagel Chips, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.29
    $1.22/oz
  • Stacy's Baked Pita Chips Parmesan Garlic & Herb 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.79/oz
  • Stacy's Baked Pita Thins Five Cheese Flavored 6 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.86/oz
  • Stacy's Pita Chips Rosemary & Olive Oil, 7.33 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.79/oz
  • Stacy's Baked Pita Thins Garlic & Herbs Flavored 6 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.86/oz
  • Cedar's Garlic Pita Chips, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • Cedar's Mediterranean Salsa Pita Chips, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.83/oz
  • Frank's RedHot Seasoned Bagel Chips, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz