Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Wilde Chicken & Waffles Flavor Protein Chips, 1.34 oz, 4 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $2.04/oz
  • Hal's New York Original Sea Salt Kettle Cooked Potato Chips, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.75/oz
  • Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.54/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.57/oz
  • Pringles BBQ Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.54/oz
  • Lay's Wavy Potato Chips Original 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.55/oz
  • Lay's Baked Potato Crisps Barbecue 6 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.80/oz
  • Utz Original Potato Chips Family Size, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • WALKERS MONSTER MUNCH CHIPS

    Open Product Description
    $2.29
    $2.86/oz
  • Hal's New York Jalapeño Kettle Cooked Potato Chips, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.75 each
  • Ruffles Potato Chips Original 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Lay's Baked Potato Crisps Original 6 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.80/oz
  • Utz Ripples Original Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • Lay's Kettle Cooked Potato Chips Original Sea Salt 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • Lay's Potato Chips Classic 2 1/2 Oz

    Open Product Description
    $2.79
    $1.12/oz
  • Wilde Barbeque Flavored Protein Chips, 1.34 oz, 4 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $2.04/oz
  • Kettle Brand Sea Salt Potato Chips Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.54/oz
  • Ruffles Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Siete Chile Lime Kettle Cooked Potato Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.00/oz
  • The Good Crisp Company Sour Cream & Onion Potato Crisps, 5.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.98/oz
  • Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.66/oz
  • Cape Cod Sour Cream and Onion Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Kettle Brand Jalapeño Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Kettle Brand Krinkle Cut Truffle Oil & Sea Salt Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • Utz No Salt Added Original Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.64/oz
  • Wise Golden Potato Honey BBQ Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.64/oz
  • Hal's New York Original Sea Salt Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
  • Siete Chipotle BBQ Kettle Cooked Potato Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $1.00/oz
  • Lay's Kettle Cooked Potato Chips Mesquite BBQ Flavored 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.55/oz
  • Lay's Potato Chips All Dressed Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.55/oz
  • Lay's Potato Chips Bacon Grilled Cheese 7 3/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.55/oz