Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Chex Mix Snack Mix with M&M's Milk Chocolate Candies, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Chex Mix Bold Garlic & Herb Snack Mix, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $0.42/oz
  • Utz Party Mix Snacks, 26 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Chex Mix Cheddar Savory Snack Mix, 8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz