Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Catalina Crunch Cheddar Flavored Protein Snack Mix Snack Size, 1.23 oz, 5 count
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $1.79/oz
  • Catalina Crunch Honey Mustard Flavored Protein Snack Mix, 5.25 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.69
    $1.46/oz
  • Catalina Crunch Parmesan Garlic Protein Snack Mix, 5.25 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.69
    $1.46/oz
  • Catalina Crunch Traditional Protein Snack Mix Snack Size, 1.23 oz, 5 count
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $10.99
    $1.79/oz
  • Chex Mix Bold Garlic & Herb Snack Mix, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $0.42/oz
  • Chex Mix Snack Mix with M&M's Milk Chocolate Candies, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Dot's Original Snack Mix, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
  • Munchies Snack Mix Cheese Fix Flavored 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.02/g
  • South Shore Puff Snacks Fuego Mango Queso Snacks, 4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Dairy Free

    Open Product Description
    $3.69
    $0.92/oz
  • Utz Party Mix Snacks, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.59
    $0.38/oz